Sherri mes të rinjve në Itali, djali vritet në sytë e nënës

0

Një i ri u godit me thikë brenda stacionit të trenit gjatë një sherri në Itali. 23-vjeçari ka ndërruar jetë si pasojë e plagëve të marra në pjesë të ndryshme të trupit.

Autorë të sulmit janë dy persona, të cilët më pas u arratisën dhe tashmë janë në kërkim nga policia.

Ngjarja ndodhi përballë nënës së djalit, e cila ishte me të në stacion, sipas mediave italiane.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu