Shkrumbohet gjatë natës mjeti në Korçë, dyshimet e para për ngjarjen

0

Një mjet është përfshirë nga flakët gjatë orëve të vona në fshatin Kamenicë të Korçës.

Paraprakisht mësohet se mjeti ka qënë i parkuar pranë banesës, dhe ka marrë flakë rreth orës 1 të natës.

Burime nga policia bëjnë me dije se pronari i mjetit nuk ka konflikte megjithatë ekspertët po bëjnë kqyrjen e mjetit për të zbardhur shkaqet e zjarrit.

Nuk ka ende një njoftim zyrtar nga policia në lidhje me ngjarjen, ndërkohë që Fax Neës ka siguruar dhe pamje të mjetit i cili është shkrumbuar totalisht.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here