Stresi mesazh Shqipes: Bëhu e fortë, jemi me ty

0

Fituesi i Big Brother VIP Kosova 1, Stresi, ka shprehur mbështetjen e tij për Shqipen, banoren e edicionit të dytë të Big Brother VIP Kosova.

Reperi ka shpërndarë një moment të Shqipes brenda shtëpisë teksa ishte duke qarë.
Shqipja në atë moment kërkonte që Vëllai i Madh t’ia lëshonte këngën e reperit “Të du mom”, dhe qante.

“Shqipe bëhu e fortë, kështu e ka Big Brother askush nuk të kupton pa e provuar”.

“E ke mbështetjen tonë”, ka qenë mbishkrimi i Stresit në këtë story.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu