Sulmi ndaj Berishës, reagon Bardhi: Akt burracak i Edi Ramës

0

Deputeti i PD Gazmend Bardhi ka reaguar pas sulmit që iu bë sot kreut të PD Sali Berisha. Në një postim në Twitter, Bardhi shprehet se sulmi ishtë një akt burracak i Edi Ramës por që nuk tremb askënd.

“Skenarët me dhunë ndaj kundërshtarit politik janë tipike të një regjimi të korruptuar dhe të kriminalizuar. Akt burracak i Edi Ramës, që nuk tremb dot askënd. Duke dënuar me forcë sulmin fizik ndaj z. Berisha, bëj thirrje që autorët e vërtetë të vihen menjeherë përpara ligjit’- thuhet ne reagimin e Bardhit.

 

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu