- Advertisement -spot_img

TAG

10 vjecar

Aksident i rëndë/ Makina përplas 10-vjeçarin, i mitur përfundon në spital

Një fëmijë 10 vjeç është përplasur nga një automjet ditën e  sotme në Tiranë. Burime nga uniformat blu të kryeqytetit bëjnë me dije se...

Shakaja kthehet në tragjedi, 10-vjeçari nga Shkodra humb jetën duke bërë TikTok

Një ngjarje tragjike ka ndodhur një ditë më parë në fshatin Guri i Zi në Shkodër, ku një 10-vjeçar ka humbur jetën teksa është...

10-vjeçari po kthehej nga shkolla/ Automjeti e përplas dhe shoferi ia mbath

Një 10-vjeçar është përplasur nga një automjet ditën e sotme duke përfunduar në spitalin e Traumës në Tiranë , për shkak të plagëve shumë...

Latest news

- Advertisement -spot_img