- Advertisement -spot_img

TAG

13-vjecare

Pas 5 ditësh, gjendet trupi i 13-vjeçares që u mbyt në lumin Buna

Është gjetur pas 5 ditësh kërkime trupi i pajetë i 13-vjeçares që u mbyt në lumin Buna në Shkodër. Kanë qenë polumbarët ata që pas...

Shtyu të miturën në ashensor dhe e ngacmoi seksualisht, polici: Po luaja

Një oficer i policisë Australiane akuohet se ka ngazmuar seksualisht një të mitur 13-vjeçare. Ngjarja ka ndodhur në një ashensor në korrik 2019, ndërsa...

Mbërrin në gjykatë polici që abuzoi seksualisht me 13-vjeçaren, jepet dënimi

  Sot do të mbahet seanca gjyqësore ndaj policit në qytetin e Lezhës që tentoi të abuzonte seksualisht me 13 vjeçaren duke e çuar në...

“Më mori nga dentisja”, zbardhet dëshmia e 13-vjeçares që u sulmua seksualisht nga polici

Është zbardhur dëshmia e 13-vjeçares e cila u sulmua seksualisht nga polici Kol Kola në Lezhë. Sipas dëshmisë, ngjarja ka ndodhur më 29 Prill,...

Latest news

- Advertisement -spot_img