- Advertisement -spot_img

TAG

145 mije doza

Varhelyi: 145 mijë doza të vaksinës janë një dhuratë nga ne, për t’ju treguar që…

  “Mirëmëngjesi të gjithëve, mirëmëngjesi zoti kryeministër, faleminderit që na keni pritur këtu. Është një ditë e mrekullueshme për Ballkanin Perëndimor dhe sidomos për Shqipërinë. Jam...

Latest news

- Advertisement -spot_img