- Advertisement -spot_img

TAG

15 vjecar

E rëndë/ 54-vjeçari vret me armë të miturin, plagos dhe babanë e tij. Më pas…

  Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në fshatin Gradicë të Drenasit në Kosovë, ku një 54-vjeçar ka vrarë me armë një 15-vjeçar dhe ka...

Arrestohet 27-vjeçarin, detyronte 15-vjeçarin të vidhte shishe me pije alkoolike në supermarkete

Një 27-vjeçar ka rënë në prangat e policisë së Durrësit pasi akuzohet për vjedhjen. Ai detyronte një 15-vjeçar, i cili do të procedohet në...

Arrestohet 15-vjeçari/ Abuzoi seksualisht me bashkëmoshataren

Policia e Kukësit ka arrestuar ditën e sotme një 15-vjeçar, i cili kishte përdhunuar një bashkëmoshatare. Arrestimi i tij u bë pasi ka bërë kallëzim...

Latest news

- Advertisement -spot_img