- Advertisement -spot_img

TAG

17 vjeçar

Edhe pse ‘i dorëzuar’ para tyre, policët godasin me elektroshok 17-vjeçarin (Video)

Videoja e publikuar më poshtë shfaq momentin kur policët e Maryland e godasin me elektroshok një adoleshent, pavarësisht që ai kishte ngritur duart lartë...

Ra nga lartësia dhe pësoi dëmtime të mëdha, policia: 17-vjeçari po kryente punime hidraulike

Sarandë- Policia ka reaguar lidhur me 17-vjeçarin i cili dyshohet se aksidentalisht ka rënë nga lartësia duke marrë dëmtime të shumta në kokë dhe...

Bie nga lartësia, 17-vjeçari në gjendje kritike për jetën

Një 17-vjeçar nga fshati Shelegar, bashkia Sarandë, është transportuar në gjendje kritike në urgjencën e “Stefan Mekshi”.  Adoleshenti i identifikuar si Klajdi Kalemi është...

Kosovë/ 17-vjeçari abuzohej seksualisht nga dy burra: Më hoqën vetullat dhe më veshën si femër

Dy burra, 29-vjeç dhe 37 vjeç, dyshohet se kanë abuzuar seksualisht me një 17-vjeçar nga një fshat i Prishtinës, për rreth një javë, në...

Aksident, shoferi 17 vjeçar del nga mjeti dhe largohet me vrap

Një aksident ka ndodhur ditën e sotme në Tiranë në Misto Mame, në rrugën “Thoma Goxhaj”. Mësohet se shofer ka qenë një 17 vjeçar i...

Vihet në pranga 17 vjeçari,dyshohet se është autor i 4 vjedhjeve

Një 17 vjeçar është vënë në pranga nga policia i dyshuar si autor i 4 vjedhjeve të ndodhura në qarkun e Tiranës. “Specialistët për Hetimin...

Latest news

- Advertisement -spot_img