- Advertisement -spot_img

TAG

19-vjecar

Tragjike/ Sportisti 19-vjeçar humb betejën me Covid-19 (Emri)

Hekuran Jezerci, 19-vjeç nga Kosova ka ndërruar jetë si pasojë e COVID-19. Mediat në Kosovë bëjnë me dije se ai ka humbur betejën me...

E fundit/ Aksident në Tiranë, automjeti përplas 19-vjeçarin

Tiranë/Informacion paraprak Rreth orës 20:30, në rrugën “Besëlidhja” në Kamzë, mjeti me drejtues F. P ka aksidentuar këmbësorin shtetasin P. P., 19 vjeç, i cili...

19-vjeçari e përplasi rëndë, vajza me këmben e këputur në gjendje kritike

Janë mësuar detaje të reja nga aksidenti i frikshëm që ndodhi mbrëmjen e sotme në rrugën “Xhanfize Keko” në zonën e Kinostudios në Tiranë,...

U plagos nga të shtënat, 19-vjeçari njihej me dy autorët

Pasditen e sotme një 19-vjeçar është plagosur me armë zjarri në qytetin e Tiranës. I plagosur Reginaldo Kaçorri nga Rrësheni mësohet se nuk ka precedentë...

I ndoqi deri në shtëpi, 19-vjeçari vret me thikë dy gratë shqiptare

Një 19-vjeçar po përballet me akuzën e vrasjes së dy grave që mendohet se janë nga Shqipëria, të cilat i përndoqi dhe i vrau...

Vritet më thikë 19-vjeçari në Gjilan

Një 19-vjeçar është vrarë me thikë në rrugën “Gjon Sereqi” në Gjilan. Viktima nuk ka mundur t’iu mbijetojë plagëve që mori. “Më 23.10.2020 rreth ...

Latest news

- Advertisement -spot_img