- Advertisement -spot_img

TAG

19-vjecare

Po transportonte 4 emigrantë të paligjshëm, arrestohet 19-vjeçari

Qarku Korçë Vijojnë goditjet e njëpasnjëshme në kuadër të operacionit “Perimetri”. U kap duke transportuar 4 emigrantë të paligjshëm dhe nuk iu bind urdhrit të Policisë...

Tmerr në urban/ Burri maniak masturbon pranë një 19-vjeçareje, zbardhet denoncimi i vajzës

  Një 19-vjeçare në Greqi është gjendur në një situatë të vështirë, në autobus, kur një person ka kryer veprime të turpshme pranë saj. “Protothema” shkruan...

Zhdukja e 19-vjeçares shqiptare në Greqi/ Google hedh dritë mbi ngjarjen

Google ka hedhur dritë mbi rastin e 19-vjeçares shqiptare të zhdukur në Greqi. Mesazhet elektronike të fshira në e-mailin e saj, i japin një...

192 vite burg për grupin kriminal të trafikimit të njerëzve/ EMRAT

35 të arrestuarit gjatë operacionit “One if by Land” janë dënuar me 192 vite burg nga Gjykata Kundër Krimit të Organizuar dhe Korrupsionit. Këta...

E FUNDIT/ Zhduket 19-vjeçarja shqiptare në Greqi

Artemis Vasilis një 19-vjeccare shqiptare që jeton në Greqi, është raportuar e zhdukur nga autoritetet greke pasi familjarët kërkuan ndihmë në polici. Vajza shqiptare është...

Latest news

- Advertisement -spot_img