- Advertisement -spot_img

TAG

2 PERSONA

Po ndërtonin një mol në breg të detit, arrestohen në flagrancë dy persona

  Dy persona janë arrestuar ditën e sotme në qytetin e Sarandës pasi janë kapur duke kryer punime të paligjshme në bregun e detit të...

Arrestohen në flagrancë dy persona

  Janë arrestuar 2 persona në qytetin e Vlorës, ndërkohë që njëri prej tyre ishte shpallur në kërkim më parë nga autoritetet policore pasi është...

Përplasen fizikisht me Policinë/ Arrestohen dy persona

Ditën e sotme është bërë arrestimi në flagrancë i dy shtetasve me inicialet B. Q., 44 vjeç dhe B. Q., 19 vjeç, të dy...

Latest news

- Advertisement -spot_img