- Advertisement -spot_img

TAG

2020

Dita e fundit e vitit/ Emigrantët sfidojnë Covid-in

Emigrantët shqiptarë nuk kanë nguruar as ditën e sotme, të fundit të këtij viti, të rikthehen dhe të festojnë festën në atdhe. Brenda 24 orëve...

Ja si do të jetë moti ditët e fundit të 2020/ Fillon dimri “i vërtetë”

Sinoptikania Adiola Bani ka thënë për mediat kombëtar , se në ditët e fundit të dhjetorit priten vlera tipike të muajit në të cilin...

Ministria e Brendshme / Brenda vitit 6 gra u bënë viktima të dhunës dhe 2980 të tjera e denoncuan

Policia e shtetit ka bërë bilancin e viktimave të dhunës dhe të dhunuesve në kuadër të Ditës Ndërkombëtare Kundër të Dhunës ndaj Gruas. Në...

Latest news

- Advertisement -spot_img