- Advertisement -spot_img

TAG

23-vjecare

23-vjeçarja nga Gjirokastra rezulton pozitive me variantin Delta

Një 23-vjeçare nga Gjirokastra është konfirmuar pozitive me variantin Delta, të koronavirusit. Mësohet se vajza e re kishte shkuar për pushime në Greqi dhe kur...

Zbërthehen disa nga tatuazhet e çuditshme në trupin e 23-vjeçares Evgjeni Baxho

  Zbërthehen disa nga tatuazhet e çuditshme në trupin e 23-vjeçares Evgjeni Baxho, e cila humbi jetën pak ditë më parë në mënyrë misterioze. Fillimisht është...

Latest news

- Advertisement -spot_img