- Advertisement -spot_img

TAG

24 ore

LAJMI I FUNDIT/ 12 raste të reja dhe 1 humbje jete nga COVID në 24 orët e fundit

  Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale ju bën apel qytetarëve të vijojnë të zbatojnë me përpikmëri rregullat për parandalimin e COVID19: Vendosni maskën mbrojtëse...

Mosrespektimi i sinjalistikës rrugore/ Tre aksidente brenda 24 orëve në Lezhë

  Dy të vdekur dhe 5 të plagosur rëndë, është bilanci i tre aksidenteve të ndodhura brenda 24 orëve të fundit në qarkun e Lezhës. Orët...

Kosova shënon ulje të shifrave Covid, regjistrohen 5 humbje jete. Ja sa qytetarë rezultuan pozitivë në 24 orë

  456 TË SHËRUAR DHE 187 RASTE ME COVID-19! Gjatë 24 orëve të fundit, në Laboratorin e Mikrobiologjisë Molekulare në IKShPK dhe laboratoret private me metodën...

Vazhdon bilanci tragjik: 11 viktima dhe 303 raste në 24 orët e fundit

Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale ju bën apel të gjithë qytetarëve të mos e ulin vigjilencën dhe të vijojnë të zbatojnë rregullat për...

Elbasan / Në 24 orë kemi rritje të infektimeve në këto qarqe

Në krahasim me ditët e tjera  në shifrat e këtyre 24 orëve ka ulje në bashkinë Elbasan ,ndërsa në qarqet përreth kemi  rritje të...

Brenda 24 orëve humbasin jetën 19 njerëz dhe rezultojnë pozitivë 744 të tjerë

Ministria e Shëndetësisë ka bërë me dije se ditën sotme janë realizuar 2.505 testime, nga të cilët kanë rezultuar 744 raste të reja...

512 gjoba brenda 24 orëve/ 5 qytetarë janë shoqëruar në ambientet e Policisë

Në kuadër të mos respektimit të rregullave anti Covid policia u ka vendosur gjobë 512 qytetarëve, ndërkohë që janë shoqëruar në ambientet e Policisë...

468 gjoba brenda 24 orëve/Gjobiten 20 administratorë lokalesh

Policia ka vijuar me kontrollet në rrugë në kaudër të masave anti-Covid. Si rrjedhoje, uniformat blu bëjnë të ditur se gjatë 24 orëve të...

Covid-19/ 3 persona humbin jetën në vend, numri i rasteve të reja vijon të jetë i lartë përgjatë 24-orëve të fundit

Gjatë 24 orëve të fundit 3 persona kanë humbur jetën si pasojë e infektimit me koronavirus në vend, si dhe janë regjistruar 131 raste...

Latest news

- Advertisement -spot_img