- Advertisement -spot_img

TAG

26-vjeçar

Përsëritet ngjarja, policia vret 26-vjeçarin sepse ndodhej i dehur në park

Një 26 vjecar hispanik, Mario Gonzales, është vrarë nga policia në  Kaliforni. Ngjarja sjell në kujtesë atë të afro-amerikanit George Floyd dhe ka ndodhur...

Qëlloi me armë zjarri në ajër pas një sherri, shpallet në kërkim 26-vjeçari

Një 26-vjeçar është shpallur në kërkim pasi, pas një konflikti ka qëlluar më armë zjarri në ajër. Blutë bëjnë me dije se kanë identifikuar...

LAJM I FUNDIT/ Trafik kokaine, heroine dhe armësh, arrestohen 3 persona në Tiranë. Mes tyre dhe një italian

Finalizohet operacioni policor i koduar “Weekend”. Operacioni i zhvilluar nga Seksioni për Hetimin e Narkotikëve, në bashkëpunim me Prokurorinë e Rrethit Gjyqësor Tiranë. Trafikonin armë zjarri...

Latest news

- Advertisement -spot_img