- Advertisement -spot_img

TAG

26

“Pushtohet prefektura”/Nisin aplikimet për dëmet e tërmetit në Durrës

Kjo është pamja që ofrohet këtë mëngjes në qendër të qytetit të Durrës, pranë godinës së Prefekturës së qarkut ku ndodhet dhe zyra e...

Latest news

- Advertisement -spot_img