- Advertisement -spot_img

TAG

28 kg

Policia e Kosovës sekuestron 28 kg drogë në kufirin me Shqipërinë

Në pikën e përbashkët kufitare mes Kosovës dhe Shqipërisë, në Vërnicë, është sekuestruar nga Policia e Kosovës më shumë se 28 kg drogë. Uniformat blu...

Latest news

- Advertisement -spot_img