- Advertisement -spot_img

TAG

28 nentor

Personalitetet politike shqiptarë dhe të huaj urojnë Shqiptarët për Ditën e Flamurit.

Këtë 108-vjetor të pavarësisë së vendit nuk kanë munguar urimet e bëra ndaj Shqipërisë dhe shqipëtarëve nga figurat politike shqiptare dhe të huaj. Mëngjesin e...

Latest news

- Advertisement -spot_img