- Advertisement -spot_img

TAG

3 vellezer

Plagosën dhe rrahën policin , arrestohen 3 vëllezërit. I katërti në kërkim

Policia e Beratit ka vënë në pranga 3 persona, ndërsa ka shpallur në kërkim vëllain e tyre. Sipas uniformave blu, bëhet fjalë për shtetasit G.M.,...

Përleshje midis 3 vëllezërve, njëri përfundon në spital , arsyeja…

  Një ngjarje ka ndodhur në qytetin e Mitrovicës, ku tri vëllezër janë përleshur me njëri-tjetrin. Pas një mosmarrëveshja me pronën, ata janë konfliktuar dhe...

Latest news

- Advertisement -spot_img