- Advertisement -spot_img

TAG

3 vellezerit

“Ngacmonte vajzën e familjes tonë”,Gjykata merr vendimin për tre vëllezërit

3 vëllezërit Gerald, Arjan e Marjus Marini, përkatësisht 38 ,40 dhe 42 vjeç janë përballur mesditën e sotme me togat e zeza të Gjykatës...

Latest news

- Advertisement -spot_img