- Advertisement -spot_img

TAG

31-vjecar

Në akuzë për përdhunimin e adoleshentes, arrestohet 31-vjeçari në Sarandë

Policia e Sarandës ka arrestuar 31-vjeçarin E. S., i cili u shpall në kërkim pak ditë më parë, pas akuzës për përdhunim. I riu u...

Luanin “Free Fire” në internet, si e ftoi për kafe 31-vjeçari minorenin në Kuçovë dhe e ngacmoi seksualisht

Janë mësuar detaje të reja në lidhje me ngacmimin seksual të një të mituri dhe arrestimin e 31-vjeçarit me iniciale P.P në Kuçovë. Mësohet se...

Latest news

- Advertisement -spot_img