- Advertisement -spot_img

TAG

4 vjecari

Pamje tronditëse/ Ja si u rrëmbye 4 vjeçari në gjumë dhe më pas u gjet i vrarë me thikë

  Pamje rrëqethëse janë publikuar nga mediat, për vrasjen brutale të një 4-vjeçari në Dallas të SHBA. Në këtë video shihet se si autori i vrasjes,...

Latest news

- Advertisement -spot_img