- Advertisement -spot_img

TAG

44-vjeçari

Mbante kallashnikov nëpër qytet, arrestohet 44-vjeçari me precedentë kriminale

Durrës Policia parandalon një ngjarje të mundshme kriminale. Lëvizte me armë zjarri kallashnikov në qytet, lokalizohet dhe prangoset nga policia 44-vjeçari me precedent kriminal në fushën...

Gjendet pa shenja jete një 44-vjeçar (Dyshimet e para)

  Njoftimi: Sot, rreth orës 05:30, në lagjen Nr. 4, Sarandë, është gjetur pa shenja jete nga familjarët, në banesën e tij, shtetasi K. H., 44...

Gjen vdekjen e menjëhershme 44-vjeçari, hidhet nga kati i shtatë i pallatit (Pamjet)

  Një 44 vjeçar është hedhur nga kati i 7 i një pallati në Tiranë, ka gjetur vdekjen e menjëhershme. Ngjarja ka ndodhur pranë qytetit studenti,...

Detaje të reja/ 44-vjeçari dhunonte bashkëshorten, i gjeneden në banes edhe armë

Një 44-vjeçar është arrestuar nga Policia e Tiranës, pasi ka dhunuar bashkëshorten. Policia pas kallëzimit të bërë nga një bashkëshortja e Sh. K., se...

Iu sos durimi, gruaja në Tiranë denoncon të dashurin, ja çfarë zbulon policia

Policia e Tiranës i vuri prangat një 44-vjeçari i cili u denoncua nga partnerja e tij me të cilën bashkëjetonte, e cila nuk ka...

Latest news

- Advertisement -spot_img