- Advertisement -spot_img

TAG

5-vjecar

Zvarriti djalin 5-vjeçar dhe e sulmoi, nëna lufton me kugarin e rrezikshëm

Kugari që kishte tërhequr djalin 5-vjeçar përmes kopshtit të shtëpisë, u vra më vonë nga zyrtarët e botës së egër. I njohur ndryshe në SHBA...

Latest news

- Advertisement -spot_img