- Advertisement -spot_img

TAG

55-vjecari

Arrestohet 55 vjeçari, ngacmoi seksualisht të miturën 13 vjeçare

  Një 55 vjeçar është arrestuar gjatë ditës së sotme në Berat. Shtetasi A.Ç, banues në Kutalli është vënë në pranga për akuzën e ngacmimit...

I dolën para me sqepar, zbulohet shuma e parave që i morën motoristit që transportonte valutën, dëshmia e tij

Detaje të reja kanë dalë në dritë nga grabitja që ndodhi mëngjesn e sotëm në Tiranë, ku dy persona kanë dhunuar dhe më pas...

LAJM I FUNDIT/ Po transportonte shumën e madhe të parave, dy persona rrahin 55-vjeçarin

  Me datë 04.05.2021, rreth orës 09:05, në rrugën e “Kavajës” në kryqëzim me rrugën “Mihal Duri”, 2 persona ende të paidentifikuar kanë goditur me...

Bie nga skela puntori, Dërgohet me urgjencë në spital

  Në qytetin e Pogradecit një puntor ka rënë nga skela teksa po punonte në një banesë private në lagjen numrë 2 pranë Kishës së...

Latest news

- Advertisement -spot_img