- Advertisement -spot_img

TAG

6 janar

Parashikimi i motit 6 shkurt

Sipas MeteoAlb, territori shqiptar mbetet në kushte të qëndrueshme atmosferike, ku paraditja do të jetë me kthjellime dhe kalime të lehta vranësirash. Ndërsa në orët...

Uji i bekuar/Për shkak të pandemisë tradita e hedhjes së kryqit në ujë këtë vit ka munguar

6 janari shënon Ditën e Ujit të bekuar për besimtarët ortodoksë. Për shkak të pandemisë tradita e hedhjes së kryqit në ujë dhe kapja e...

Vranësira dhe reshje shiu/Parashikimi i motit 6 janar

Orët e para të mëngjesit në Shqipëri do të jenë me vranësira të shumta. Por në vijim parashikohet që vranësirat të pësojnë zhvillim duke...

Latest news

- Advertisement -spot_img