- Advertisement -spot_img

TAG

6 qarqe

Celibashi: Përfundon printimi dhe paketimi i fletëve të votimit për 6 qarqe

  Kur jemi edhe 9 ditë larg zgjedhjeve parlamentare të 25 Prillit, Komisioneri Shtetëror i Zgjedhjeve Ilirjan Celibashi, përmes një postimi në Twitter, njofton se...

Latest news

- Advertisement -spot_img