- Advertisement -spot_img

TAG

9-katëshe

Autobuzi fillon të lëvizë vetë dhe përfundon në trotuar (VIDEO)

Një ngjarje jo e zakontë ka ndodhur mesditën e sotme në Tiranë tek pallatet 9 katëshe, ku një autobuz ka përfunduar mbi trotuar. Njerëzit...

Latest news

- Advertisement -spot_img