- Advertisement -spot_img

TAG

abort grua

Fëmija i katërt sërish vajzë, bashkëshorti detyron 30-vjeçaren të abortojë: Më kërcënoi, dëshiroja të vdisja dhe unë

Ka tre vajza dhe bashkëshorti e detyroi që të abortonte vajzën e katërt. Kjo është historia e një gruaje 30-vjeçare me origjinë nga Hasi,...

Latest news

- Advertisement -spot_img