- Advertisement -spot_img

TAG

Abuzim

“Mos ma vrit fëmijërinë”, qytetarja proteston nudo në sheshin ‘Skënderbej’

Në sheshin “Skënderbej” ka nisur një marshim protestë për fëmijët e abuzuar seksualisht. Protesta e nxitur nga shoqëria civile, pak ditë pas abuzimit të...

Dyshohet se ka abuzuar me të miturën, arrestohet 19-vjeçari

Policia e Tiranës ka arrestuar një shtetas 19-vjçar me inicialet E. Xh., i cili dyshohet se ka kryer veprime të turpshme me një 13-vjeçare. Materialet...

Abuzimi në grup me 15-vjeçaren, dalin detaje të reja: E ëma i gjeti një telefon që e mbante të fshehur…

Detaje të reja kanë dalë në dritë nga ngjarja e rëndë që ndodhi në një fshat të Rrëshenit, ku një 15-vjeçare u shantazhua dhe...

E drogoi dhe kreu marrdhënie për disa ditë me radhë, kapet 26 vjeçari

Një 26 vjeçar i shpallur në kërkim për akuzën e kryerjes së marrëdhënieve seksuale me të mitur është vënë në prangat e policisë. Burime bëjnë...

Abuzoi me të bijën 16-vjeçare, gjykata merr vendimin

Bali Mazreku, 61-vjeçari i cili është dyshohet se abuzoi seksualisht me vajzen e tij 16-vjeçare, prej disa vitesh është lënë në burg nga Gjykata...

“Unë do të vras veten nëse ti nuk pranon të kalosh natën me mua”, 26-vjeçarja që abuzoi seksualisht me 15-vjeçaren

26-vjeçarja nga Gramshi Anxhela Shuli u ndalua nga policia dhe prokuroria e Tiranës, me akuzën e “Kryerjes së marrëdhënies seksuale ose homoseksuale me të...

25-vjeçarja abuzon seksualisht me një 16-vjeçare në Vorë. “Më mashtroi e më çoi tek shtëpia e saj”

Një rast i rëndë raportohet nga Vora. Mësohet se një 16-vjeçare ka kallëzuar në polici një 25-vjeçare për të cilën ajo thotë se e...

Ngjarje e rëndë. Njerku abuzon me 14-vjeçaren. Ajo gjen shpëtim tek tezja

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Ksamil ku një 14-vjeçare është abuzuar s*ksualisht për dy vite me radhë nga njerku i saj. Burime...

Abuzimi me fëmijët/ Yuri Kim:”Kriminelët në burg! Fëmijët lërini të jenë fëmijë!”

Në Ditën Ndërkombëtare të Abuzimit Ndaj Fëmijëve ambasadorja e SHBA-së në Shqipëri, Yuri Kim, ka bërë apel që kriminelët të lihen në burg. Në ditën...

Abuzim se*ual me të mitur/ Arrestohet 18-vjeçari, në kërkim një tjetër

Policia e Lezhës ka dhënë ditën e sotme njoftimin se një 18-vjeçar me iniciale S.P., banues në Pukë, është vënë në pranga , ndërsa...

Latest news

- Advertisement -spot_img