- Advertisement -spot_img

TAG

acid refluks. djegie

Keni djegie në kraharor?/ Mënyra e duhur si të kuroni refleksin e stomakut

Acidi refluks është sëmundja, që shkakton të djegura të vazhdueshme në zonën e kraharorit dhe mund të shfaqet çdo periudhë të jetës. Disa nga...

Latest news

- Advertisement -spot_img