- Advertisement -spot_img

TAG

Adem Hoxha

Kurti i siguron Vjosa Osmanit votën e 80-të,arrihet marrëveshja me deputetin Hoxha

Në takimin e sotëm me deputetin Adem Hoxha nga Partia Unike e Goranëve (Jedinstvena Goranska Partija), kryeministri dhe kreu i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti,...

Latest news

- Advertisement -spot_img