- Advertisement -spot_img

TAG

Adi Krasta

Adi Krasta sulmon Yuri Kim: Madame ambasadore jeni diplomate e dobët

Gazetari Adi Krasta ka sulmuar ambasadoren Yuri Kim pas qëndrimit që Shtetet e Bashkuara të Amerikës kanë vendosur të mbajnë me ish kryeministrin Sali...

Kim Mehmeti: Shqiptarët dëgjuan Vuçiçin dhe votuan ‘Piktorin’

Në lidhje direkte me A-Show, analisti Kim Mehmeti, tha se në këto zgjedhje shqiptarët më shumë se kritikat, rekomandimet, dëgjon Vuçiçin që u kërkoi...

Basha flet për skandalin e legalizimeve: Kriminale, për ato familje shtëpia është puna e jetës së tyre

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha e ka cilësuar skandalin e legalizime si kriminale. I ftuar në ‘Syri Tv’, Basha tha se mashtrimi i...

“Ika nga dasma me gruan”, Adi Krasta habit me rrëfimin e tij

Mbrëmjen e djeshme është rikthyer sërish në ekran emisioni për fëmijë “Në kurthin e Piter Pan”. Këtë herë ishin 12 gazetarë të vegjël të...

Latest news

- Advertisement -spot_img