- Advertisement -spot_img

TAG

adiola bani

Jeni bërë gati për plazh? Dëgjoni më parë çfarë thotë Adiola Bani

Rrebeshet e papritura të shiut pritet të përfshijnë vendin edhe gjatë ditës së nesërme. Adiola Bani nga Meteoalb bën me dije se ky mot...

Prill me kapriço. Nesër priten rrebeshe. Flet meterologia Adiola Bani: Si do të jetë moti në dyjavëshin e parë të këtij muaji

Meterologia Adiol Bani deklaroi nga dita e nesërme do të shoqërohet me vranësira dhe reshjes shiu, ndërkohë që e hëna dhe e marta sjellin...

Latest news

- Advertisement -spot_img