- Advertisement -spot_img

TAG

Admir Jahelezi

Tentoi të hidhej nga godina e Muzeut Historik/ Vëllai i biznesmenit: Na kanë kërcënuar me jetë, ministria na ka bllokuar liçensën

Lidhur me aktin e ndërmarrë nga një biznesmen nga Kosova me emrin Admir Jahelezi, i cili tentoi të hidhej nga godina e ‘Muzeut Historik...

Tentoi që të hidhej nga godina e Muzeut, kush është biznesmeni i njohur

Admir Jahelezi është personi që tentoi të hidhej këtë mëngjes nga godina e Muzeut Historik të Tiranës, por pas negociatave me familjarët dhe me...

Latest news

- Advertisement -spot_img