- Advertisement -spot_img

TAG

Adriatik Llalla

Zbardhen detajet nga gjyqi për ish-kryeprokurorin Adriatik Llalla -, “Vuan nga një sëmundje e parikuperueshme, s’mund të jetë në sallë”

Të tjera detaje zbardhen sot nga gjyqi ndaj ish-kryeprokurorit Adriatik Llalla, ku ky i fundit mungonte për arsye shëndetësore. Llalla kërkon shpalljen e pafajësisë...

Adriatik Llalla: Ambasadorja më erdhi në zyrë dhe më kërkoi arrestimin e Sali Berishës

Në intervistën me Çim Pekën, ish-kryeprokurori Adriatik Llalla bëri deklaratën e fortë, kur tha se ish-ambasadorja e BE, Romana Vlahutin i kishte kërkuar arrestimin...

Adriatik Llalla në intervistën e parë pas vendimit të Gjykatës për vendimin me burg

Ish-kryeprokurori Adriatik Llalla ka dalë për herë të parë në një intervistë televizive, pas vendimit të Gjykatës së Posaçme për ta dënuar me 2...

GJKKO zbardh vendimin e plotë për Llallën, dënimi me 2 vite burg, konfiskimi i pasurisë dhe…

Është zbardhur vendimi i Gjykatës së Posaçme për të dënuar me 2 vite burg ish-kryeprokurorin Adriatik Llalla, dhe për të konfiskuar disa prej pasurive...

Gjykata e posaçme merr vendimin për ish-kryeprokurorin Adriatik Llalla

Gjykata e Posaçme Kundër Krimit dhe Korrupsionit është tërhequr sot për vendim ndaj ish-kryeprokurorit Adriatik Llalla, i cili akuzohet për fshehje të ardhurash dhe...

Përfundon gjykimi për Adriatik Llallën, ja çfarë pritet të kërkojë organi i akuzës

Ka përfunduar gjykimi për ish kryeprokurorin Adriatik Llalla, në seancën e rradhës që do të zhvillohet më 20 maj pritet që të lexohet pretenca...

Përfundon senaca për Adriatik Llallën, ja kur do të mbahet seanca e rradhës

Ditën e sotme ka përfunduar seanca gjykuese ndaj ish kryeprokurorit, Adriatik Llallës, teksa përpara GJKKO janë paraqitur dëshmitarët e kërkuar për të dhënë deklaratat...

Përfundon seanca për Adriatik Llallën, merret vendimi

  Ka përfunduar në GJKKO seanca për ish-kryeprokurorin Adriatik Llalla, ku i pandehuri ishte parashikuar të bënte mbrojtjen e tij. Por kjo seancë ka marrë një...

Latest news

- Advertisement -spot_img