- Advertisement -spot_img

TAG

aeroplan

Aeroplani zbret me urgjencë në mes të autostradës, raportohet për të lënduar

Një aeroplan i vogël ka bërë një ulje emergjente në autostradën ndërshtetërore në veri të San Diegos, duke lënduar disa njerëz dhe shkaktuar avari...

Tragjike! Aeroplani përplaset rëndë, asnjë turist i mbijetuar

Gjashtë persona ndërruan jetë pasi një aeroplan u rrëzua në juglindje të Alaskës. “Një ekuipazh i helikopterit MH-60 Jayhawk nga Stacioni Ajror i Rojës Bregdetare...

Tragjike/ Rrëzohet aeroplani, 9 viktima dhe 15 të plagosur

Një aeroplan tip L-410 është rrëzuar disa minuta pas ngritjes nga aeroporti Tanay në rrethin Kemerovo në Rusi. Për pasojë, nëntë persona kanë humbur...

(Video) Pasagjerët në panik, dikush mundohet të hapë derën e aeroplanit

Pasagjerët e një aeroplani të kompanisë “Delta”, të cilët po shkonin nga Los Angelesi në Atlanta të ShBA-së, janë tmerruar nga një veprimi i...

Mbërrin në Tiranë aeroplani i parë me turistët izraelitë

Në aeroportin "Nënë Tereza" në Rinas të Tiranës,ka mbërritur aeroplani i parë me turistë izraelitë nga Tel Avivi, shkruan InfoWebTv. Pavarësisht situatës së rënduar që...

U përplas me një shtëpi, aeroplani shkakton 4 të vdekur

Katër persona mbetën të vdekur në Mississippi kur një aeroplan i vogël u përplas me një shtëpi. “Turbopropi” me dy motorë Mitsubishi M-2B-60, i cili...

Rregulla të reja për të gjithë ata që do udhëtojnë drejt Italisë

Duke nisur nga data 19 prill e deri në fund të muajit, të gjithë qytetarët që do duhet të udhëtojnë drejt Italisë duhet të...

Plas sherri në mes të avionit mes pasagjerëve,avioni vonohet 5 orë

Një incident mes pasagjerëve ka bërë që një avioni të nisej me 5 orë vonesë nga aeroporti i Stambollit. Ngjarja ka ndodhur në fluturimin...

E pabesueshme! 27-vjeçarja lind gjatë fluturimit në avion

Një grua lindi në një aeroplan me ndihmën e një studentje të mjekësisë që ndodhej në bord. Kultumah Mohammed, 27 vjeçare, po udhëtonte nga...

Latest news

- Advertisement -spot_img