- Advertisement -spot_img

TAG

aeroporti i Kukesit

Bëhuni gati! Aeroporti i Kukësit pret fluturimet e para, ja datat

Duke nisur nga 9 korriku, Aeroporti i Kukësit do të nisë fluturimet e para. Kjo gjë është konfirmuar nga kompania e fluturimeve zvicerane “Helvetic Airways”,...

Kryeministri Rama shpjegon emrin “Zayed” të Aeroportit të Kukësit

Kryeministri Edi Rama, nga Kukësi, duke folur për inaugurimin e Aeroportit të ri në këtë qytet, deklaroi se sot është një ditë e veçantë...

“Jam real apo 3D”, Rama flet nga aeroporti i Kukësit

Aeroporti i Kukësit duke nisur nga sot është operacional. Kështu deklaroi ministrja e Infrastrukturës dhe Energjisë Belinda Balluku përballë mbështetësve të PS. Me uljen e...

Ulet sot në Aeroportin e Kukësit avioni i parë nga Londra

Ditën e sotme do të zhvillohet fluturimi i parë në Aeroportin e Kukësit, “Zayed” (Flatrat e Veriut). Lajmin e bëri me dije ditën e djeshme...

A jeni gati për Aeroportin e Kukësit? Ja si duket ai

Aeroporti i Kukësit pritet të inagurohet përpara zgjedhjeve të 25 prillit, siç ka lajmëruar më herët kryeministri i vendit, Edi Rama. Por teksa punimet janë...

Rama : Aeroporti i Kukësit do të hapë dyert për uljen e parë.Do vijnë çunat nga Londra që më përqeshnin

Kryeministri Edi Rama vijon me turin e takimeve në qytetet e Shqipërisë në kuadër të fushatës elektorale për zgjedhjet e 25 prilit. Në takimin e...

Latest news

- Advertisement -spot_img