- Advertisement -spot_img

TAG

affiliate

10 gjërat që bëjnë meshkujt e dashuruar… A jeni dakord?

Dashuria është ndjenja më e bukur që njerëzit përjetojnë. Format dhe mënyrat e shprehjes janë nga më të shumtat dhe ndryshojnë përsa u përket femrave...

10 gjërat që u pëlqejnë të huajve në Shqipëri dhe 10 gjërat që i habisin

Numri i turistëve të huaj po rritet nga viti në vit në Shqipëri. Por, numri i madh që vijnë shohin disa gjëra që ju...

10 gjërat që nuk mund të blihen kurrë me para, sado i pasur të jetë dikush

“Paraja nuk mund ta blejë lumturinë” është një thënie popullore që dëgjojmë rëndomë, por që jo shumë prej nesh e besojnë. Veçanërisht ata që...

10 gjërat që meshkujt pëlqejnë te femrat, por nuk ua thonë

Ndonëse meshkujt nuk mund të jenë gjithnjë romantikë, ata kanë disa gjëra të cilat i bëjnë, por që femrat nuk kanë dijeni. Për shkak...

Dëshmitë e rralla! ‘Dosjet Sekrete’/ Zbulohen ‘vizitat’ e UFO-ve në Shqipëri

Gëzim Dapi 45 vjeç, lindur në Tiranë, me profesion është inxhinier mjedisi. Në fillim pati droje që rrëfimi e tij të publikohej: “Të marrin...

Historia e dhimbshme e nënës me tre fëmijë e martuar që 12 vjeçe. Burri: Sharje nga nëna, grushte e goditje me thikë në...

Ishte vetëm 12-vjeç kur e martuan dhe vetem dy vjet me pas u be nene, ne moshen 14 vjecare. Sibora Ahmeti, sot që është...

Skandal! Tre shqiptare rrëmbejnë dhe torturojnë kolegen e tyre në Zvicër

Tre kosovare raportohet që të jenë përfshirë në një skandal ën Zvicër. Kjo pasi ata akuzohen të kenë rrëmbyer dhe torturuar një kolegen e...

Latest news

- Advertisement -spot_img