- Advertisement -spot_img

TAG

Afrika e Jugut

I shtrrirë pranë pellgut të ujit, luani adoleshent në krizë psikologjike

Një luan i ri është kapur gjatë një reflektimi ‘të thellë’ pranë një pellgu uji në Afrikën e Jugut, në disa foto interesante ku...

TRONDITËSE/ Masakroi me thikë gruan shtatzënë dhe e vari në pemë, gjykata ndëshkon me 20 vite burg 31 vjeçarin

Një burrë është dënuar me 20 vjet burg për vrasjen brutale të një gruaje shtatzënë, vdekja e së cilës shkaktoi protesta në Afrikën e...

Latest news

- Advertisement -spot_img