- Advertisement -spot_img

TAG

AGJERIM

Nga gatimet deri tek sadakaja, ja çfarë duhet të beni një natë para Fiter Bajramit

Dita e nesërme me domosdoshmëri duhet të festohet siç duhet.Muaji i Ramazanit po përfundon dhe festimi i ditës së Bajramit, duhet të jetë i...

Jeni agjërues? Ka disa mënyra për të marrë proteina që ju nevojiten për trupin tuaj

  Shumë ushqime bimore mund të plotësojnë nevojën e trupit tuaj për proteina. Por cilat janë burimet më të mira për agjërimin? Me këshillat e...

3 benefitet kryesore që sjell agjërimi gjatë Ramazanit

Parandjenjat se agjërimi do të ndikojë negativisht në shëndetin tuaj janë të gabuara.Këto janë 3 benefitet kryesore që sjell Ramazani. Largon veset/zakonet e këqija Meqenëse do...

Gjithçka që duhet të dini për agjërimin gjatë Ramazanit

Nga sot e deri më 12 maj besimtarët myslimanë festojnë muajin e Ramazanit, muaji më i shenjtë i kalendarit islam dhe që në thelb...

Latest news

- Advertisement -spot_img