- Advertisement -spot_img

TAG

Agron Gjikondi

Bizhuteri të shtrenjta, shqiptarët harxhuan më shumë para për të blerë në vend

Shqiptarët kanë qejf luksin, të duken. Pandemia u mbylli kufijtë dhe shumica e atyre që shpenzojnë paratë për sende luksi, ngaqë nuk e arritën një...

Latest news

- Advertisement -spot_img