- Advertisement -spot_img

TAG

air albania

Finalja e Kupës së Shqipërisë/ Ministria e Shëndetësisë jep leje për pjesëmarrjen e tifozëve në stadium , ja sa do të jetë numri

  Finalja e Kupës së Shqipërisë/ Ministria e Shëndetësisë jep leje për pjesëmarrjen e tifozëve në stadium deri në 1000 persona në ndeshjen që luhet...

Kupa e Shqipërisë/ Voltana Ademi bën kërkesën e papritur drejt ministrisë së Shëndetësisë

  Të hënën luhet ndeshja e Kupës së Shqipërisë në stadiumin Air Albania, ndërmjet Vllaznisë dhe Skënderbeut. Në kuadër të kësaj ndeshje kryetarja e Bashkisë Shkodër,...

Njoftimi i rëndësishëm i Air Albania për qytetarët që do udhëtojnë nga Shqipëria drejt Italisë. Duhet të plotësojnë këto kushte

  Një njoftim i rëndësishëm ëshë bërë me dije nga kompania e fluturimeve "Air Albania" në lidhje me kushtet që duhet të plotësojnë qytetarët që...

“Çdo aeroport operacional nis si lokal, procedura për t’u bërë ndërkombëtar zgjat…”, Rama sqaron fluturimin nga Rinasi në Kukës

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama ka sqaruar fluturimin e sotëm me ‘’Air Albania’’ me emigrantët e Londrës, dhe uljen në Rinas për të fluturuar...

LAJM I FUNDIT/ Aksident pranë stadiumit kombëtar, policia në vendngjarje

Tiranë/Informacion paraprak Rreth orës 19:25, në afërsi të stadiumit “Air Albania” shtetasi B. Xh., ka humbur kontrollin e mjetit dhe është përplasur me një mjet...

Nis vaksinimi i efektivëve të policisë, Rama: Amerikanët e rendisin Sinovac të parën për efikasitet

Mëngjesin e së shtunës ka nisur vaksinimi i efektivëve të Policisë së Shtetit, ku u lajmërua më herët se sot do i nënshtrohet këtij...

Nis në “Air Albania” vaksinimi i uniformave blu në të gjithë Shqipërinë

TIRANË Ka nisur sot në stadiumin Kombëtar “Air Albania” vaksinimi i efektivëve të policisë. Kryeministri Edi Rama i shoqëruar nga ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu...

Dita e shtatë e vaksinimit masiv në vend/ Nis imunizimi i efektivëve të policisë në “Air Albania”

Sot është ditë a shtatë e vaksinimit masiv në vend. Pas bluzave të bardha, të moshuarve, mësuesve, pedagogëve e gazetarëve, ditën e sotme do të imunizohen...

Manastirliu : Këtë javë përfundojmë vaksinimin e arsimtarëve

Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale Ogerta Manastirliu ka parë nga afër procesin e vaksinimit në Stadiumin “Air Albania”, ku procesi po vijon me...

Vaksinimi masiv, mjekët e Forcave të Armatosura i bashkohen bluzave të bardha

Ka nisur sot vaksinimi masiv i popullsisë, ndërsa në Sheshin "Skënderbej" janë ngritur dy çadra, ku po marrin dozën e tyre të vaksinës kineze...

Latest news

- Advertisement -spot_img