- Advertisement -spot_img

TAG

akne

Ushqimet që parandalojnë dhe kurojnë aknet sa hap e mbyll sytë

Aknet janë një gjendje e zakonshme e lëkurës që prek gati 10% të popullsisë së botës. Shumë faktorë kontribuojnë në zhvillimin e puçrrave, duke...

Nuk do ta besoni! Të gjitha përfitimet që vijnë nga kafeja

Kafeja është e rëndësishme për shumë prej jush me siguri. Ndoshta nuk mund të nisni ditën apo të shkoni në punë pa pirë një...

Metoda më efikase për të shpëtuar njëherë e mirë nga aknet

Nëse keni eksperienca me “shpërthime”, me siguri e njihni këtë proces: Lëkura juaj acarohet, më pas ju acaroheni kur e shikoni,  pastaj lëkura përkeqësohet. Hulumtimet...

Latest news

- Advertisement -spot_img