- Advertisement -spot_img

TAG

aksesore

Aksesori joshës që po preferohet nga personazhet shqiptare

Trendeve të viteve 2000 duket se i jepet një shans i dytë për vetë faktin se kombinimi dhe ndërthurja me vitin 2021 i bën...

Grabiste aksesorë të shtrenjtë në Europë, arrestohet 30-vjeçari

Finalizohet operacioni policor “Aksesorët”, për goditjen e veprimtarisë kriminale në fushën e vjedhjes së sendeve me vlerë. Operacioni nga DVP Lezhë dhe Komisariati i Policisë...

Prada paralajmëron trendin e këtij sezoni,prezantohet çanta prej leshi

Nëse e konsideroni veten një fashioniste të vërtetë, nuk duhet t’i kushtoni vëmendje vetëm veshjeve tuaja, por edhe aksesorëve. Është shumë e rëndësishme të...

Këto 5 modele do t’ju ndihmojnë të zgjidhni unazën tuaj të fejesës

Ju ndoshta nuk i preferoni aksesorët, ose së paku nuk e shihni unazën si një simbol të domosdoshëm për fejesën/martesën, por sidoqoftë, përderisa jeni...

Latest news

- Advertisement -spot_img