- Advertisement -spot_img

TAG

aksident berat

Tapë në timon, hedh në ajër motorin dhe përplas 4 makina

Një aksident është regjistruar mbrëmjen e sotme në qendër të qytetit të Beratit. Një mjet, tip “Renault” me targa AB 906 AR, që drejtohej...

Motori përplaset me bordurën, plagoset drejtuesi

Një aksident ka ndodhur mesditën e sotme në Berat. Abcnews.al mëson se një motoçikletë, që ka qenë duke udhëtuar drejt daljes së qytetit ka...

Latest news

- Advertisement -spot_img