- Advertisement -spot_img

TAG

aksident shqiptar

Tragjike në Greqi, punëtori shqiptar humb jetën pas rrëzimit nga pema

Një punëtor 50-vjeçar nga Shqipëria vdiq tragjikisht pasditen e së enjtes në Pefka, në Selanik. Sipas informacionit nga Thestival, punëtori po shkurtonte një...

Makina del nga rruga dhe përplaset me pemën, vdes tragjikisht i riu shqiptar

Franko Caushaj mbeti i bllokuar në makinë, ndihma ishte e menjëhershme, por i riu vdiq në mëngjes në spitalin Codogno. 22-vjeçari me origjinë shqiptare u...

Latest news

- Advertisement -spot_img