- Advertisement -spot_img

TAG

akt vajze

Flet e reja që i “mbeti” 61-vjeçari në duar: U alivanos gjatë aktit dhe… Unë nuk i kam kërkuar lekë

Ngjarja e ndodhur 3 ditë më parë, ku një 21-vjeçare e nacionalitetit ashkali, e cila po kryente marrëdhënie seksuale me një 61-vjeçar nga Gjakova...

Latest news

- Advertisement -spot_img