- Advertisement -spot_img

TAG

alarm

Policia në panik, alarm për bombë pak para ndeshjes Itali-Zvicër

Një alarm për bombë ka ngritur në këmbë të gjithë policinë e Romës, ndërkohë që për pak pritet të nisë ndeshja Itali-Zvicër. Alarmi është dhënë...

SHBA i vihet pas raketës hapësinore kineze të dalë nga kontrolli. Bota në alarm

Komanda e Forcës Hapësinore të SHBA-së njoftoi se po ndjek itinerarin e një raketë hapësinore që i përket Kinës, e cila ka dalë nga...

Situatë alarmante nga pandemia në Greqi

Greqia po përjeton ditët më të errëta të më shumë se një viti pandemi të koronavirusit. Mediat vendase shkruajnë së fundmi, se të sëmurët...

Alarm për lëshim bërthamor,Komanda Strategjike e SHBA-së shpjegon misterin

Disa menduan se ishte një kod për lëshim bërthamor; të tjerë se faqja e Pentagonit ishte hakuar. Pati dhe nga ata qe e konsideruan një...

Latest news

- Advertisement -spot_img